Tamron 28-75mm f/2.8 Di III VXD G2 Sony E

  • Tamron 28-75mm f/2.8 Di III VXD G2 Sony E


    Tai standartinis priartinimo objektyvas „Sony“ viso kadro sisteminiams fotoaparatams. Naujas 28–75 mm F2.8 G2 gerokai patobulintas - optinis ir automatinis fokusavimas bei naujų funkcijų pritaikymas.

    28–75 mm F2.8 G2 yra 28–75 mm F2.8 Di III RXD (modelis A036), populiaraus priartinimo objektyvo, kuris pelnė aukštą įvertinimą visame pasaulyje, įpėdinis. Tai atspindi nuolatinės evoliucijos ir į klientą orientuoto tobulinimo vaisius. Išlaikęs gerai priimtiną kompaktišką jo pirmtako dydį, naujasis 28–75 mm F2.8 G2 turi naują optinę konstrukciją, pagrįstą dizainu, kuris buvo atnaujintas siekiant pagerinti vaizdų našumą, o jo savybės suderinamos su naujausių modelių skaitmeniniais fotoaparatais. padidinta raiška. AF pavaros, TAMRON VXD („Voice-coil eXtreme-torque Drive“) linijinis variklio fokusavimo mechanizmas yra pritaikytas didesniam automatinio fokusavimo greičiui užtikrinti. Kai MOD (mažiausias objekto atstumas) yra 0,18 m (7,1 colio) plačiame gale ir maksimalus padidinimo koeficientas yra 1: 2,7, objektyvas pasižymi pažangiu fotografavimu iš arti. Be to, jis pasižymi nauju dizainu, siekiant geresnio veikimo ir ergonomiškos tekstūros.

    TAMRON sukūrė kompaktišką greitos diafragmos standartinio priartinimo objektyvą, skirtą sisteminiams fotoaparatams, 28–75 mm F2.8 G2 yra naujos kartos objektyvas, skirtas kasdieniam naudojimui. 

    Gamintojas
    Tamron
  • TAMRON 28-75MM F/2.8 DI III VXD G2 SONY E Objektyvo Panaudojimo Galimybės, Pridalumai ir Trūkumai

    OBJEKTYVO PANAUDOJIMO GALIMYBĖS, PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

    Pridalumai Trūkumai
    Universalus židinio diapazonas: 28–75 mm židinio nuotolio diapazonas apima nuo plataus kampo iki portreto židinio nuotolius, todėl tinka įvairiems fotografijos žanrams, įskaitant peizažus, portretus ir gatvės fotografiją. Priartinimo diapazono apribojimas: Nors 28–75 mm židinio nuotolio diapazonas yra universalus daugeliu atvejų, kai kuriems fotografams jis gali riboti tam tikrų tipų fotografiją, pavyzdžiui, laukinės gamtos ar sporto fotografiją, kur reikalingas ilgesnis teleobjektyvas.
    Plati diafragma: pastovi f/2,8 diafragma visame priartinimo diapazone užtikrina puikų našumą esant prastam apšvietimui ir mažą lauko gylį, todėl puikiai tinka fotografuoti sudėtingomis apšvietimo sąlygomis ir pasiekti gražų „bokeh“ efektą. Objektyvo kvėpavimas: kai kurie naudotojai pranešė apie pastebimą objektyvo kvėpavimą fokusuojant, ypač esant nedideliam atstumui. Objektyvo kvėpavimas reiškia židinio nuotolio pasikeitimą fokusuojant, o tai gali turėti įtakos vaizdo įrašų kompozicijai, bet tai gali būti nereikšminga fotografuojant.
    Optinė kokybė: Tamron objektyvai yra žinomi dėl puikios optinės kokybės, ryškumo ir minimalių iškraipymų. Tikėtina, kad G2 versija patobulinta palyginus su savo pirmtaku, patobulinta danga ir patobulinta optine konstrukcija. Konstravimo kokybė: Nors Tamron 28–75 mm f/2.8 konstrukcijos kokybė paprastai yra gera, jis gali būti ne toks tvirtas kaip kai kurių aukštesnės klasės objektyvų. Tačiau tai dažnai atsispindi prieinamesnėje jo kainoje.
    Kompaktiškas ir lengvas: Palyginus su daugeliu kitų objektyvų su panašiomis specifikacijomis, Tamron 28–75 mm f/2.8 yra gana kompaktiškas ir lengvas, todėl jį lengva nešiotis ilgesnį laiką, ypač keliaujant ir fotografuojant gatves. Automatinio fokusavimo tikslumas: Nors Tamron objektyvų automatinio fokusavimo našumas paprastai buvo geras, kai kurie vartotojai kartais gali susidurti su tikslumu, ypač esant sudėtingoms apšvietimo sąlygoms arba stebint judančius objektus.
    Atsparumas oro sąlygoms: objektyvas turi atsparumą oro sąlygoms, kuris šiek tiek apsaugo nuo dulkių ir drėgmės, todėl galite ramiai fotografuoti įvairiomis oro sąlygomis.  
  • mus rasite

    bendraukime soc. tinkluose