Apie mus

 • Fokusta – pasaulį matantiems per fotoobjektyvą

  Virš ežero tyliai plaukiančios miglos ir kvapą gniaužiantis saulėlydis… Pirmieji nedrąsūs mažylio žingsniai, priverčiantys tėvelius sustingti… Naktinis gyvenimas miesto gatvėse… Gyvenimas kupinas akimirkų, kurias įamžinti – tiesiog būtina!

  Patinka fotografuoti, filmuoti, o gal esate tikras šios srities profesionalas? Iš daugybės svetainėje esančių fotoaparatų, video kamerų ir jų priedų išsirinksite tuos, kurie atvers Jums duris į platų atvaizdų pasaulį. Juk fotografija ir filmavimas – tai kone beribės saviraiškos galimybės ir kasdien malonumą teikiantis darbas. Tai – būdas parodyti kitiems pasaulį tokį, kokį matote jūs.

  Atsakingumas – kelias į profesionalumą

  Fokusta – specializuota įmonė, prekiaujanti foto ir video įranga internetu. Mes žinome, jog tik kokybiška technika galima sustabdyti laiką ir įamžinti neįkainojamas akimirkas. Visame pasaulyje pripažintų gamintojų produkcija suteikia galimybę tai atlikti ypač tiksliai ir paprastai.

  Esame tam, kad foto ar video įranga Jūsų namus ar studiją pasiektų greitai ir patogiai. Suprantame Jūsų norą sutaupyti. Todėl pasirinkome lanksčią kainodarą, kurią taikant tam tikras prekes galite įsigyti žymiai pigiau. Visai foto, video ir kompiuterinei technikai suteikiame garantijas ir užtikriname saugų pristatymą.

  Susisiekite su mumis – padėsime išsirinkti tinkamiausią foto ar video įrangą, palyginsime Jūsų išsirinktas prekes ar plačiau aptarsime jų privalumus.

 • Prenumeruok ir laimėk

  bendraukime soc. tinkluose