Tamron 18-300mm f/3.5-6.3 Di III-A VC VXD Sony E

 • Tamron 18-300mm f/3.5-6.3 Di III-A VC VXD Sony E

   

  Jo AF sistemoje naudojamas TAMRON linijinis variklio fokusavimo mechanizmas VXD („Voice-coil eXtreme-torque Drive“), užtikrinantis puikiai tylų ir judrų veikimą. Objektyve rasite specialius objektyvo elementus, kurie yra tiksliai išdėstyti taip, kad išlaikytų aukštą raišką nuo krašto iki krašto ir užtikrintų aukštą vaizdo kokybę, kuri yra viena iš geriausių tarp „viskas viename“ priartinimo objektyvų. Turėdamas 15 cm MOD (mažiausias objekto atstumas) plačiame gale ir maksimalų padidinimo koeficientą 1: 2, šis objektyvas veikia nuostabiai savo kategorijoje fotografuojant iš arti. Jame yra populiarus „Tamrons“ VC (vibracijos kompensavimo) mechanizmas, kuris palaiko stabilią fotografiją net esant itin teleobjektyvo židinio nuotoliui. Objektyvas turi standartinį 67 mm filtro dydį, tokį pat kaip ir kitų „Tamron“ objektyvų, skirtų sisteminiams fotoaparatams. 

  Gamintojas
  Tamron
 • TAMRON 18-300MM F/3.5-6.3 DI III-A VC VXD SONY E OBJEKTYVO PANAUDOJIMO GALIMYBĖS, PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

  OBJEKTYVO PANAUDOJIMO GALIMYBĖS, PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

  Privalumai Trūkumai
  Universalumas: 18–300 mm židinio nuotolio diapazonas apima nuo plataus kampo iki teleobjektyvų, todėl tinka įvairiems fotografavimo scenarijams nekeičiant objektyvo. Kintama diafragma: maksimali f/3,5–6,3 diafragma reiškia, kad objektyvas gali neveikti taip gerai esant prastam apšvietimui, palyginti su objektyvais su fiksuota, platesne diafragma, ypač priartinimo diapazono teleobjektyvo gale.
  Kompaktiškas ir lengvas: nepaisant plataus priartinimo diapazono, objektyvas yra gana kompaktiškas ir lengvas, todėl jį lengva nešiotis ilgą laiką. Vaizdo kokybės kompromisai: nors ir patogu, platus priartinimo diapazonas dažnai susijęs su vaizdo kokybės kompromisais, palyginti su objektyvais su siauresniu židinio nuotolio diapazonu. Vartotojai gali pastebėti tokias problemas kaip iškraipymai, chromatinė aberacija ir sumažėjęs ryškumas, ypač esant kraštutinėms priartinimo diapazono dalims.
  Vibracijos kompensavimas (VC): Tamron VC sistema padeda sumažinti fotoaparato drebėjimą, ypač esant didesniam židinio nuotoliui, todėl vaizdai yra ryškesni, ypač esant prastam apšvietimui arba fotografuojant laikant rankoje. Ribotas diafragmos diapazonas: siauras diafragmos diapazonas gali apriboti kūrybinį lauko gylio valdymą, ypač fotografams, kurie nori fotografuoti su didesnėmis diafragmomis, kad gautų pasirinktinio fokusavimo efektus.
  Greitas ir tylus automatinis fokusavimas: VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) automatinio fokusavimo variklis užtikrina greitą, tikslų ir tylų automatinį fokusavimą, idealiai tinka tiek fotografuojant, tiek filmuojant. Kaina: Nors ir nėra per brangus, „Tamron“ 18–300 mm f/3,5–6,3 Di III-A VC VXD objektyvas gali būti laikomas gana brangiu lyginant su kitais objektyvais su panašiais židinio nuotolio diapazonais.
  Atspari oro sąlygoms konstrukcija: objektyvas turi atsparią oro sąlygoms konstrukciją, užtikrinančią tam tikrą apsaugos nuo dulkių ir drėgmės lygį, padidindamas jo patvarumą fotografuojant lauke.  
 • Prenumeruok ir laimėk

  bendraukime soc. tinkluose