Sigma Sports 150-600mm F/5-6.3 DG DN OS Leica L

 • Sigma Sports 150-600mm F/5-6.3 DG DN OS Leica L

  1299 
  1429  Sutaupykite 130 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-06-30
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Sigma
 • Sigma Sports 150-600mm 5.0-6.3 DG DN OS for Leica L Pros and Cons

  OBJEKTYVO PANAUDOJIMO GALIMYBĖS, PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

  Privalumai Trūkumai
  Universalus židinio diapazonas: 150–600 mm diapazonas suteikia didelį lankstumą, todėl puikiai tinka fiksuoti tolimus objektus sporto, laukinės gamtos ir gamtos fotografijose. Dydis ir svoris: kaip teleobjektyvo priartinimo objektyvas su dideliu židinio nuotoliu, jis yra gana didelis ir sunkus, todėl ilgą laiką gali būti sunku fotografuoti laikant rankoje.
  Optinis stabilizavimas (OS): Integruotas optinis stabilizavimas padeda sumažinti fotoaparato drebėjimą, todėl fotografuojant rankoje, ypač esant didesniam židinio nuotoliui, gaunami ryškesni kadrai. Kintama diafragma: kintama maksimali f/5–6,3 diafragma yra gana siaurai atsiveriani, todėl efektyvumas esant prastam apšvietimui ir lauko gylio valdymas gali būti riboti.
  Aukštos kokybės optika: objektyve yra pažangių optinių elementų, įskaitant mažos dispersijos (LD) ir specialios mažos dispersijos (SLD) stiklą, kurie padeda sumažinti chromatines aberacijas ir pagerinti vaizdo aiškumą bei ryškumą. Kaina: kadangi tai yra aukščiausios klasės objektyvas su pažangiomis funkcijomis, todėl jis yra gana brangus.
  Patvari konstrukcija: objektyvas priklauso Sigma Sports linijai, o tai reiškia, kad jis pagamintas taip, kad būtų tvirtas ir patvarus bei atsparus oro sąlygoms, kad apsaugotų nuo dulkių ir drėgmės.  
  Greitas ir tikslus automatinis fokusavimas: objektyve sumontuota didelės spartos tiksli automatinio fokusavimo sistema, kuri yra labai svarbi fotografuojant greitai judančius objektus.  
  Priartinimo fiksavimo mechanizmas: priartinimo fiksavimo jungiklis neleidžia netyčia išsikišti objektyvui, o tai naudinga nešiojant objektyvą arba fotografuojant kampu.  
  Pritaikomos funkcijos: objektyvas turi tinkinamus fokusavimo ir stabilizavimo režimus, leidžiančius fotografams pritaikyti objektyvo veikimą pagal savo fotografavimo poreikius.  
 • Prenumeruok ir laimėk

  bendraukime soc. tinkluose