Sigma Contemporary 16-28mm F/2.8 DG DN Sony E

 • Sigma Contemporary 16-28mm F/2.8 DG DN Sony E

  837 
  919  Sutaupykite 82 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-06-30
  Į krepšelį 
 • Sigma Contemporary 16-28mm 2.8 DG DN for Sony E Lens: Pros and Cons

  OBJEKTYVO PANAUDOJIMO GALIMYBĖS, PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

  Privalumai Trūkumai
  Plačiai atsiverianti diafragma: f/2.8 diafragma leidžia fotografuoti esant prastam apšvietimui ir pasiekti nedidelį lauko gylį. Kaina: „Sigma“ objektyvai dažnai yra konkurencingomis kainomis, palyginti su vietiniais „Sony“ objektyvais, tačiau jie vis tiek gali būti gana brangūs.
  Plataus kampo diapazonas: 16–28 mm židinio nuotolio diapazonas idealiai tinka kraštovaizdžio, architektūros ir interjero fotografijai. Dydis ir svoris: nors jis sukurtas taip, kad būtų kompaktiškas plataus kampo objektyvui, jis vis tiek gali būti didesnis ir sunkesnis nei kai kurie kiti šios kategorijos objektyvai.
  DG DN dizainas: DG DN žymėjimas reiškia, kad jis sukurtas specialiai sisteminiams fotoaparatams ir yra kompaktiškesnis ir lengvesnis nei DSLR objektyvai. Vinjetė ir iškraipymas: kai kurie naudotojai praneša apie pastebimą vinjetę ir iškraipymą, ypač esant didesniam židinio nuotoliui, nors tai būdinga itin plataus kampo objektyvams ir dažnai gali būti ištaisyta atliekant papildomą apdorojimą.
  Ryškumas: Sigma objektyvai yra žinomi dėl savo optinės kokybės, o šis objektyvas pasižymi geru ryškumu visame kadre, net esant didesnei diafragmai. Nėra optinio stabilizavimo: šiam objektyvui paprastai trūksta optinio stabilizavimo, todėl fotografuojant laikant rankoje esant prastam apšvietimui, kadrai gali būti mažiau stabilūs.
  Atspari atmosferos poveikiui konstrukcija: paprastai jis yra atsparus oro sąlygoms, todėl tinkamas fotografuoti įvairiomis aplinkos sąlygomis.  
 • Prenumeruok ir laimėk

  bendraukime soc. tinkluose