SIGMA 60-600MM F/4.5-6.3 DG OS HSM SPORT Canon EF

 • SIGMA 60-600MM F/4.5-6.3 DG OS HSM SPORT Canon EF

  Gamintojas
  Sigma
 • OBJEKTYVO PANAUDOJIMO GALIMYBĖS, PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

  OBJEKTYVO PANAUDOJIMO GALIMYBĖS, PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

  Privalumai Trūkumai
  Universalus židinio diapazonas: 60–600 mm diapazonas siūlo išskirtinį universalumą, leidžiantį užfiksuoti įvairius objektus nuo santykinai arti iki labai tolimų objektų nekeičiant objektyvų. Dydis ir svoris: 2,7 kg (apytiksliai 6 svarai) objektyvas yra gana sunkus ir didelis, todėl jį gali būti sudėtinga nešiotis ir naudoti nešiojant jį ilgą laiką.
  Optinis stabilizavimas (OS): objektyvas turi veiksmingą optinį stabilizavimą, kuris padeda sumažinti fotoaparato drebėjimą ir leidžia fotografuoti lėtesniu užrakto greičiu. Kintama diafragma: kintama diafragma (f/4,5–6,3) reiškia, kad ji neveikia taip gerai esant prastam apšvietimui, palyginti su objektyvais su pastovia diafragma, pvz., f/2,8 arba f/4.
  Aukštos kokybės optika: „Sigma“ objektyvo dizainą sudaro keli mažos dispersijos stiklo elementai, kurie sumažina chromatinę aberaciją ir užtikrina ryškius vaizdus visame priartinimo diapazone. Kaina: tai aukščiausios kokybės objektyvas, o jo kaina tai atspindi, todėl tai yra nemaža investicija.
  Hipergarsinis variklis (HSM): HSM užtikrina greitą, tylų ir tikslų automatinį fokusavimą, o tai ypač naudinga sekant judančius objektus. AF našumas esant prastam apšvietimui: Automatinio fokusavimo veikimas prasto apšvietimo sąlygomis gali būti mažiau patikimas, palyginti su objektyvais su didesne maksimalia diafragma. 
  Konstrukcijos kokybė: objektyvas yra tvirtos konstrukcijos su dulkėms ir purslams atspariais sandarikliais, todėl tinkamas naudoti sudėtingomis oro sąlygomis.  
  Pritaikoma naudojant Sigma "USB dock": objektyvą galima tiksliai sureguliuoti ir atnaujinti naudojant Sigma "USB dock", kad būtų galima tinkinti automatinio fokusavimo nustatymus ir programinės įrangos naujinimus.  
  Telekonverterio suderinamumas: Suderinamas su Sigma telekonverteriais, kurie gali dar labiau išplėsti židinio nuotolį išlaikant gerą vaizdo kokybę.  
 • Prenumeruok ir laimėk

  bendraukime soc. tinkluose