Nikon NIKKOR Z 400mm F/4.5 VR S

 • Nikon NIKKOR Z 400mm F/4.5 VR S

  3069 
  3369  Sutaupykite 300 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-07-30
  Į krepšelį 

   

  Mažiausias, lengviausias 400 mm savo klasėje. Keliaukite lengvai ir greitai. Patogiai fotografuokite laikant rankoje nepajudinamu tikslumu. Užfiksuokite ryškumą ir gražų „bokeh“ efektą, kurį gali užtikrinti tik geriausias objektyvas.

   

  NIKKOR Z 400 mm f/4.5 VR S yra teleobjektyvas, skirtas tiems, kuriem reikia judėti ir greičiau sufokusuoti paukščius, laukinę gamtą, sporto ir lėktuvių vaizdus. 

  Gamintojas
  Nikon
 • Nikon Z 400mm 4.5 VR S objektyvo panaudojimo galimybės, privalumai ir trūkumai

  OBJEKTYVO PANAUDOJIMO GALIMYBĖS, PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

  Privalumai Trūkumai
  Išskirtinė vaizdo kokybė: objektyvas užtikrina puikų ryškumą, aiškumą ir kontrastą visame diafragmos diapazone. Didelė kaina: kaip ir daugelis aukščiausios klasės objektyvų, Z 400 mm f/4.5 VR S yra gana brangus, todėl kai kuriems fotografams jis yra mažiau prieinamas.
  Super teleobjektyvo galimybės: 400 mm židinio nuotolis užtikrina didelį pasiekiamumą, todėl puikiai tinka laukinei gamtai, sportui ir nutolusiems objektams. Svoris ir dydis: tai didelis ir sunkus objektyvas, kuris kai kuriems vartotojams gali būti sudėtingas, ypač kai fotografuojate ilgą laiką laikant rankoje.
  Virpesių mažinimas (VR): integruota VR sistema padeda stabilizuoti vaizdą, sumažindama fotoaparato drebėjimo poveikį, ypač naudinga fotografuojant laikant rankoje arba esant silpnam apšvietimui. Ribotas diafragmos diapazonas: nors f/4.5 yra gana plačiai atsiverianti diafragma, kai kurie naudotojai gali rinktis platesnę maksimalią diafragmą, ypač fotografuojant prasto apšvietimo sąlygomis.
  Greitas ir tylus automatinis fokusavimas: objektyvas turi greitą, tikslią ir beveik tylią Nikon automatinio fokusavimo sistemą, todėl jis tinkamas greitai judančių objektų fiksavimui. Reikia adapterio fotoaparatams be Z tvirtinimo: nors jis skirtas Nikon Z tipo kameroms, jį galima naudoti Nikon DSLR su FTZ adapteriu. Tai gali šiek tiek paveikti automatinio fokusavimo greitį ir veikimą.
  Atspari oro sąlygoms konstrukcija: turi patvarią, atsparią oro sąlygoms konstrukciją, leidžiančią jį naudoti įvairiomis sudėtingomis oro sąlygomis. Nėra įmontuoto telekeitiklio: kai kuriuose konkuruojančiuose objektyvuose yra įmontuotas telekonverteris, kuris praplečia objektyvo pasiekiamumą nereikalaujant papildomo priedo.
  Pritaikomas valdymo žiedas: pritaikomas valdymo žiedas leidžia reguliuoti įvairius nustatymus, pvz., diafragmą, ekspozicijos kompensavimą arba ISO, suteikiant greitą prieigą prie dažnai naudojamų funkcijų.  
 • Prenumeruok ir laimėk

  bendraukime soc. tinkluose