Canon RF 70-200mm f/2.8L IS USM

 • Canon RF 70-200mm f/2.8L IS USM

  2619 
  2799  Sutaupykite 180 
  Į krepšelį 

   

  Fotografuokite pasaulį išskirtinai lanksčiai ir kokybiškai – naudokite šį ypač kompaktišką F2.8 artinantį teleobjektyvą: jis turi penkių padalų vaizdo stabilizatorių, kuris užtikrina puikius rezultatus fotografuojant be trikojo, gali sufokusuoti iki 0,7 m artumu esantį vaizdą ir turi greitesnį nei bet kada automatinį fokusavimą. 

  Gamintojas
  Canon
 • OBJEKTYVO PANAUDOJIMO GALIMYBĖS, PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

  OBJEKTYVO PANAUDOJIMO GALIMYBĖS, PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

  Privalumai Trūkumai
  Greita diafragma: su maksimalia f/2,8 diafragma, ji puikiai veikia esant prastam apšvietimui ir leidžia pasiekti mažą lauko gylį. Kaina: Tai brangus objektyvas, kuris gali būti prieinamas ne visiems fotografams.
  Vaizdo stabilizavimas (IS): objektyvas turi puikią „Canon“ vaizdo stabilizavimo technologiją, leidžiančią gauti ryškius vaizdus net esant lėtesniam užrakto greičiui. Svoris: nors ir kompaktiškesnis už EF atitikmenį, jis vis tiek yra gana sunkus objektyvas, dėl kurio kai kuriems vartotojams gali kilti problemų, ypač kai naudojamas ilgą laiką.
  Universalus židinio nuotolis: siūlo universalų priartinimo diapazoną nuo 70 mm iki 200 mm, tinkantį įvairiems fotografijos žanrams, įskaitant portretus, sportą ir laukinę gamtą. Nėra integruoto telekeitiklio: skirtingai nuo kai kurių kitų 70–200 mm objektyvų, „Canon RF 70–200 mm f/2.8L IS USM“ neturi įmontuoto telekeitiklio, o tai reiškia, kad negalite išplėsti jo židinio nuotolio nenaudodami išorinių priedų.
  Kompaktiškas dizainas: RF tvirtinimo objektyvas yra kompaktiškesnis nei jo EF atitikmuo, todėl jį lengviau nešiotis ir naudoti. Didelis priekinis elementas: Dėl didelio priekinio objektyvo elemento jis gali labiau blyksėti.
  Aukštos kokybės optika: objektyvas pagamintas su aukštos kokybės optika, įskaitant kelis specializuotus elementus, kurie sumažina aberacijas ir iškraipymus ir užtikrina ryškius ir didelės raiškos vaizdus.  
  Greitas, tylus automatinis fokusavimas: naudojamas „Canon“ USM (ultragarsinis variklis), užtikrinantis greitą, tikslų ir beveik tylų automatinį fokusavimą.  
  Patvari konstrukcijos kokybė: pagamintas iš atsparių oro sąlygoms medžiagų, todėl yra atsparus dulkėms ir drėgmei, tinkamas naudoti įvairiomis fotografavimo sąlygomis.  
  Pritaikomas valdymo žiedas: turi pritaikomą valdymo žiedą, kuriam galima priskirti įvairias funkcijas, tokias kaip diafragmos valdymas, ISO reguliavimas arba ekspozicijos kompensavimas.  
 • Prenumeruok ir laimėk

  bendraukime soc. tinkluose