Canon RF 24-70mm f/2.8L IS USM

 • Canon RF 24-70mm f/2.8L IS USM

  2299 
  2399  Sutaupykite 100 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-07-30
  Į krepšelį 

   

  Pagerinkite savo viso kadro beveidrodines fotografijas su šiuo lūkesčius pranokstančiu 24–70 mm artinančiu objektyvu. Puikus optinės inžinerijos pavyzdys – greita f/2.8 maksimali diafragma ir 5 padalų vaizdo stabilizavimas padeda kurti bet kokiomis sąlygomis. 

  Gamintojas
  Canon
 • OBJEKTYVO PANAUDOJIMO GALIMYBĖS, PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

  OBJEKTYVO PANAUDOJIMO GALIMYBĖS, PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

  Privalumai Trūkumai
  Universalumas: apima populiarų židinio diapazoną nuo plataus kampo iki trumpo teleobjektyvo, todėl tinka įvairioms fotografavimo situacijoms, įskaitant peizažus, portretus ir įvykius. Dydis ir svoris: kaip ir daugelis profesionalių priartinančių objektyvų, jis yra gana didelis ir sunkus, o tai gali būti sudėtinga kai kuriems naudotojams, ypač naudojant ilgą laiką arba ant mažesnio fotoaparato korpuso.
  Greita diafragma: su maksimalia f/2,8 diafragma visame priartinimo diapazone, jis puikiai veikia esant prastam apšvietimui ir suteikia malonų fono suliejimą (bokeh). Kaina: kaip aukščiausios klasės L serijos objektyvas su aukščiausios kokybės funkcijomis, jo kaina yra didesnė palyginus su kitais jo asortimento objektyvais, o tai gali būti prieinama ne visiems fotografams, ypač mėgėjams ar entuziastams.
  Vaizdo stabilizavimas (IS): Integruotas vaizdo stabilizavimas padeda sumažinti fotoaparato drebėjimą ir leidžia daryti ryškesnius kadrus laikant rankoje, ypač esant prastam apšvietimui arba naudojant lėtesnį užrakto greitį. Blyksniai ir šešėliai: kai kurie naudotojai pranešė apie blyksnių ir dubliavimo problemas, ypač fotografuojant foninio apšvietimo sąlygomis, nors tai dažnai gali būti sumažinta naudojant tinkamą techniką arba naudojant objektyvo gaubtus.
  Profesionali konstrukcijos kokybė: Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, atspari oro sąlygoms ir patvari konstrukcija, tinkama naudoti įvairiose aplinkose. Ribotos makrofotografijos galimybės: nors ir nėra sukurtas kaip specialus makroobjektyvas, kai kuriems vartotojams artimas 0,21 m fokusavimo atstumas gali riboti fotografuojant iš arti.
  Ryškumas: žinomas dėl to, kad sukuriami ryškūs vaizdai, ypač kai sustabdoma šiek tiek žemyn nuo didžiausios diafragmos. Be filtro sriegio: objektyvo cilindre nėra tradicinio filtro sriegio, todėl norint pritvirtinti filtrus reikia naudoti filtro adapterį arba specializuotas filtrų sistemas, o tai gali padidinti bendrą kainą ir sudėtingumą.
  Greitas ir tylus automatinis fokusavimas: naudojamas „Canon“ ultragarsinis variklis (USM), užtikrinantis greitą ir beveik tylų automatinį fokusavimą, idealiai tinkantį fotografuoti ir filmuoti. Nėra aukščiausios kokybės objektyvo vaizdo: nors jis apima naudingą židinio diapazoną, jis gali neatitikti vaizdo kokybės ir pritaikomų objektyvų charakterio, kai židinio nuotolis yra panašus, ypač kai naudojamas esant didesnei diafragmai.
 • Prenumeruok ir laimėk

  bendraukime soc. tinkluose