Canon RF 24-105mm f/4L IS USM

 • Canon RF 24-105mm f/4L IS USM

  1189 
  1269  Sutaupykite 80 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-07-30
  Į krepšelį 

   

   Optinio pritraukimo diapazonas apima platų kampą, vidutinį židinio nuotolį ir tele židinio nuotolį. Visą tai sutalpina universalioje F4 diafragmoje. Toks objektyvas puikiai tinka fotografuoti visą dieną.

  Gamintojas
  Canon
 • OBJEKTYVO PANAUDOJIMO GALIMYBĖS, PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

  OBJEKTYVO PANAUDOJIMO GALIMYBĖS, PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

  Privalumai Trūkumai
  Universalus židinio diapazonas: 24–105 mm diapazonas apima plačiakampį ir trumpą teleobjektyvą, todėl tinka įvairiems fotografijos žanrams, įskaitant peizažus, portretus ir gatvės fotografiją. Didžiausia diafragma: kai didžiausia diafragma yra f/4, ji gali būti netinkama esant prastam apšvietimui, palyginti su objektyvais su platesnėmis diafragmomis, pvz., f/2.8 ar net f/1.8.
  Vaizdo stabilizavimas (IS): integruotas vaizdo stabilizatorius padeda sumažinti fotoaparato drebėjimą, ypač naudingas esant prastam apšvietimui arba fotografuojant laikant rankoje esant mažesniam užrakto greičiui. Bokeh kokybė: nors objektyvas gali sukurti malonų fono suliejimą (bokeh), jis gali būti ne toks kreminis ar lygus kaip objektyvai su platesnėmis diafragmomis.
  Aukštos kokybės optika: „L“ serijos objektyvas pasižymi aukštos kokybės optika, pasižyminčia puikiu ryškumu, kontrastu ir minimaliais iškraipymais visame priartinimo diapazone. Kaina: kaip „L“ serijos objektyvas su aukščiausios kokybės funkcijomis, jo kaina yra didesnė nei kai kurių kitų priartinančių objektyvų židinio diapazone.
  Greitas ir tylus automatinis fokusavimas: USM (ultragarso variklis) užtikrina greitą ir tylų automatinį fokusavimą, idealiai tinkantį tiek fotografuojant, tiek filmuojant. Kai kurie iškraipymai plačiakampiu: kaip ir daugelis priartinančių objektyvų, esant plačiausiam židinio nuotoliui, gali būti šiek tiek iškraipymų, nors jie paprastai yra gerai valdomi ir koreguojami atliekant papildomą apdorojimą.
  Atspari oro sąlygoms konstrukcija: objektyvas yra atsparus oro sąlygoms, todėl apsaugo nuo dulkių ir drėgmės, todėl tinka fotografuoti įvairiomis aplinkos sąlygomis. Nėra makrofotografijos galimybių: nors objektyvas apima platų židinio diapazoną, jis nesuteikia tikrų makrofotografijos galimybių fotografuojant iš arti.
  Kompaktiškas ir lengvas: nepaisant universalumo, jis yra gana kompaktiškas ir lengvas viso kadro objektyvui, todėl jį lengva nešiotis kasdieniniam naudojimui ir kelionėms. Ribotas diafragmos lankstumas: maksimali f/4 diafragma gali apriboti jūsų galimybes pasiekti labai mažo lauko gylio efektų, ypač fotografuojant portretus ar kūrybingą fotografiją, kai norima atskirti foną.
 • Prenumeruok ir laimėk

  bendraukime soc. tinkluose