Canon RF 24-105mm f/4-7.1 IS STM

 • Canon RF 24-105mm f/4-7.1 IS STM

  349 
  385  Sutaupykite 36 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-07-30
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Canon
 • OBJEKTYVO PANAUDOJIMO GALIMYBĖS, PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

  OBJEKTYVO PANAUDOJIMO GALIMYBĖS, PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

  Privalumai Trūkumai
  Universalus židinio diapazonas: apima platų židinio nuotolių diapazoną nuo plačiakampio iki trumpo teleobjektyvo, todėl tinka įvairioms fotografavimo situacijoms, įskaitant peizažus, portretus ir kasdienę fotografiją. Kintamoji diafragma: maksimali f/4–7,1 diafragma reiškia, kad objektyvas gali neveikti taip gerai esant prastam apšvietimui, palyginti su objektyvais su fiksuota didžiausia diafragma.
  Kompaktiškas ir lengvas: sveria tik 395 g, todėl yra labai tinkamas nešioti bei tinka kelionėms bei kasdieniam naudojimui. Vaizdo kokybė: nors vaizdo kokybė paprastai yra gera, jis gali būti ne toks ryškus arba toks greitas kaip kai kurie kiti RF objektyvai, ypač esant didesniam židinio nuotoliui ir platesnėms diafragmoms.
  Vaizdo stabilizavimas (IS): integruotas vaizdo stabilizatorius padeda sumažinti fotoaparato drebėjimą, todėl galite fotografuoti lėtesniu užrakto greičiu ir prasto apšvietimo sąlygomis, todėl vaizdai yra ryškesni. Konstravimo kokybė: Pagaminta daugiausia iš plastiko, konstrukcijos kokybė gali būti ne tokia tvirta kaip kai kurių kitų RF serijos objektyvų.
  STM variklis: STM (žingsninis variklis) užtikrina greitą, sklandų ir tylų automatinį fokusavimą, todėl tinka tiek fotografuojant, tiek filmuojant. Ribotas našumas esant prastam apšvietimui: kintama diafragma riboja jos veikimą esant prastam apšvietimui, ypač teleobjektyvų gale, kur didžiausia diafragma yra f/7.1.
  Arti fokusavimo atstumas: artimas fokusavimo atstumas yra 0,13 m (esant 24 mm), todėl galite užfiksuoti detalius kadrus iš arti. Neatsparus oro sąlygoms: trūksta atsparumo oro sąlygoms, todėl jis gali būti mažiau tinkamas naudoti atšiauriomis oro sąlygomis.
  Įperkamas: Palyginti su kitais RF serijos objektyvais, jo kaina yra gana prieinama, todėl yra puikus pasirinkimas tiems, kurie turi nedidelį biudžetą.  
 • Prenumeruok ir laimėk

  bendraukime soc. tinkluose