Canon RF 24-105mm F/2.8 L IS USM Z

 • Canon RF 24-105mm F/2.8 L IS USM Z

  3579 
  3789  Sutaupykite 210 
  Į krepšelį 

   

  Profesionalus 24–105 mm priartinimo objektyvas, skirtas filmuoti ir fotografuoti, derinantis bekompromisę inžineriją, greitą ir ryškią f/2,8 diafragmą bei išskirtinį ryškumą, idealiai tinkantį hibridinėms darbo eigoms.

  RF 24–105 mm F2.8L IS USM Z sujungia transliavimo, kino ir fotografijos pasaulius. Novatoriškas hibridinio amžiaus objektyvas siūlo filmų kūrėjams ir fotografams geriausią vaizdo kokybę ir objektyvo veikimą. Su nuolatine f/2.8 diafragma, užtikrinančia kvapą gniaužiantį „bokeh“, taip pat sumažintą židinio kvėpavimą ir elektroninį parfokalinį veikimą, jis nustato naują standartą visiems turinio kūrėjams. 

  Gamintojas
  Canon
 • OBJEKTYVO PANAUDOJIMO GALIMYBĖS, PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

  OBJEKTYVO PANAUDOJIMO GALIMYBĖS, PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

  Privalumai Trūkumai
  Universalumas: apima platų židinio nuotolių diapazoną nuo plačiakampio iki trumpo teleobjektyvo, todėl tinka įvairioms fotografavimo situacijoms, nuo peizažų iki portretų. Dydis ir svoris: objektyvas yra palyginti didelis ir sunkus, ypač palyginus su kai kuriais kitais RF objektyvais, todėl jis gali būti mažiau tinkamas kelionėms ar atsitiktiniam fotografavimui.
  Greita diafragma: esant pastoviai f/2,8 diafragmai, ji puikiai veikia esant prastam apšvietimui ir leidžia pasiekti mažą lauko gylį fotografuojant didesniu židinio nuotoliu. Kaina: kaip L serijos objektyvas su greita diafragma ir vaizdo stabilizavimu, jis yra gana brangus, o tai gali atgrasyti kai kuriuos fotografus.
  Vaizdo stabilizavimas: integruotas vaizdo stabilizavimas (IS) padeda sumažinti fotoaparato drebėjimą, ypač esant didesniam židinio nuotoliui, todėl galima daryti ryškesnius kadrus laikant rankoje. Fokusavimo kvėpavimas: kai kurie naudotojai pranešė apie pastebimą fokusavimo kvėpavimą, kuris gali turėti įtakos kadravimui, kai fokusuojamas nedideliu atstumu.
  Aukštos kokybės optika: objektyvas turi aukštos kokybės optiką, įskaitant asferinius ir UD elementus, kad sumažintų aberacijas ir iškraipymus, todėl vaizdai bus ryškūs ir aiškūs. Priartinimo diapazonas: Nors 24–105 mm yra universalus diapazonas, kai kurie vartotojai gali teikti pirmenybę platesniam arba ilgesniam priartinimo diapazonui, kad atitiktų jų konkrečius poreikius.
  Atspari oro sąlygoms konstrukcija: objektyvas yra atsparus dulkėms ir vandeniui, todėl tinkamas naudoti įvairiomis oro sąlygomis.  
 • Prenumeruok ir laimėk

  bendraukime soc. tinkluose