Canon RF 100-400mm f/5.6-8 IS USM

 • Canon RF 100-400mm f/5.6-8 IS USM

  649 
  679  Sutaupykite 30 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-07-30
  Į krepšelį 

   

  Užfiksuokite pasaulio grožį, naudodami kompaktišką ir lengvą artinantį teleobjektyvą, pasižymintį pažangia optine vaizdo stabilizacija ir lanksčiu 100–400 mm diapazonu, skirtą laukinės gamtos fotografijai, sportui bei Jūsų būsimiems nuotykiams. 

   

  Fotografuokite tolimą laukinę gamtą, sporto renginius ir šeimos nuotykius, naudodami šį lengvą bei kompaktišką 100–400 mm RF serijos pritraukiantį objektyvą. 

  Gamintojas
  Canon
 •  

  CANON RF 100-400MM F/5.6-8 IS USM

  OBJEKTYVO PANAUDOJIMO GALIMYBĖS, PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

  Privalumai Trūkumai
  Universalumas: siūlo platų židinio diapazoną nuo 100 mm iki 400 mm, todėl tinka įvairiems fotografavimo tipams, įskaitant laukinę gamtą, sportą ir portretus. Kintama diafragma: maksimali f/5,6–8 diafragma reiškia, kad tai nėra geriausias objektyvas esant prastam apšvietimui, nes priartinant diafragma mažėja, todėl reikia lėtesnio užrakto greičio arba didesnių ISO nustatymų.
  Kompaktiškas ir lengvas: Palyginti su daugeliu kitų superteleobjektyvų, RF 100–400 mm yra gana lengvas ir kompaktiškas, todėl jį lengviau nešiotis ir naudoti. Švelnumas esant didžiausiam židinio nuotoliui: kaip ir daugelis priartinančių objektyvų, vaizdo ryškumas gali sumažėti esant maksimaliam židinio nuotoliui, ypač fotografuojant plačiai atvirai arba esant mažesnei diafragmai.
  Vaizdo stabilizavimas (IS): apima „Canon“ vaizdo stabilizavimo technologiją, leidžiančią fotografuoti lėtesniu užrakto greičiu, nesijaudinant dėl fotoaparato sujudėjimo. Tai ypač naudinga fotografuojant laikant rankoje. Kaina: nors ir nėra toks brangus kaip kai kurie profesionalūs objektyvai, RF 100–400 mm f/5.6-8 IS USM vis tiek yra didelė investicija.
  Dviguba nano USM automatinio fokusavimo sistema: užtikrina greitą ir tikslų automatinio fokusavimo veikimą, todėl tinka greitai judančių objektų, tokių kaip laukinė gamta ir sportas, fiksavimui. Ribotas diafragmos diapazonas: siauras diafragmos diapazonas gali apriboti jo naudojimą prasto apšvietimo sąlygomis arba situacijose, kai norite labiau valdyti lauko gylį.
  Artimas fokusavimo atstumas: Minimalus fokusavimo atstumas yra 0,88 m (2,89 pėdos) esant 100 mm ir 1,2 m (3,94 pėdos) prie 400 mm, dėl to galima fotografuoti stambiu planu, todėl yra universalus įvairių tipų fotografijoms. Neatsparus oro sąlygoms: skirtingai nei kai kurie aukštesnės klasės „Canon“ objektyvai, RF 100–400 mm f/5.6-8 IS USM nėra atsparus oro sąlygoms, o tai reiškia, kad jis gali būti ne toks patvarus ar atsparus aplinkos veiksniams.
 • Prenumeruok ir laimėk

  bendraukime soc. tinkluose