Canon RF 10-20mm F/4.0 L IS STM

 • Canon RF 10-20mm F/4.0 L IS STM

   

  Pristatome jums "Canon" RF 10-20mm F4 L IS STM RF mount - viso kadro, itin platų, tiesiaeigį priartinimo objektyvą, skirtą RF jungties sisteminiams fotoaparatams. 

   

  TIN PLATAUS KAMPO OBJEKTYVAS

  Suteikite nuotraukoms ir filmams šiek tiek dramatizmo – jis ypač tinka peizažams, architektūrai ir interjerams.

   

  IŠPLĖSKITE SAVO KŪRYBOS HORIZONTUS

  Pamirškite viską, ką iki šiol žinojote apie itin plataus kampo objektyvus. RF 10-20mm F4L IS STM yra plačiausią kampą pasaulyje turintis priartinimo objektyvas su AF, užtikrinantis aukščiausią vaizdo kokybę ir patogumą. Dar vienas pavyzdys, kaip „Canon EOS R“ sistema keičia profesionalių fotografų ir operatorių įpročius.

   

  ŽVELKITE Į PASAULĮ PRO 10 MM OBJEKTYVĄ

  RF 10-20mm F4L IS STM yra plačiausias kada nors sukurtas priartinimo objektyvas su AF viso kadro fotoaparatams, kurio didžiulis vaizdo kampas siekia iki 130˚, todėl galėsite išplėsti kadrą 16 % daugiau nei naudodami 12 mm objektyvą. Užfiksuokite įtraukiančias perspektyvas ir fotografuodami peizažus pasirūpinkite pirmame plane esančiais objektais. 

  Gamintojas
  Canon
 • OBJEKTYVO PANAUDOJIMO GALIMYBĖS, PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

  OBJEKTYVO PANAUDOJIMO GALIMYBĖS, PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

  Privalumai Trūkumai
  Itin platus kampas: apima platų židinio diapazoną, todėl puikiai tinka kraštovaizdžio, architektūros ir interjero fotografijai. Siaura diafragma: esant maksimaliai f/4.0 diafragmai, tai gali būti ne geriausias pasirinkimas esant prastam apšvietimui arba situacijoms, kai reikia mažo lauko gylio.
  Kompaktiškas ir lengvas: kadangi RF objektyvas, skirtas beveidrodiniams fotoaparatams, jis yra gana kompaktiškas ir lengvas, todėl jį lengva nešiotis. Kaina: kaip L serijos objektyvas, jo kaina yra didesnė nei neprofesionalių objektyvų.
  Vaizdo stabilizavimas (IS): integruotas vaizdo stabilizatorius padeda sumažinti fotoaparato drebėjimą, ypač esant prastam apšvietimui arba fotografuojant laikant rankoje. Ribotas priartinimo diapazonas: nors 10–20 mm puikiai tinka fotografuojant itin plataus kampo kadrams, jis turi apribojimų, palyginti su kitais priartinimo objektyvais.
  STM automatinis fokusavimas: sklandus ir tylus automatinis fokusavimas, tinkantis tiek fotografuojant, tiek filmuojant. Nėra pastovios diafragmos: diafragma keičiasi keičiant mastelį, o tai gali būti netinkama filmuojant.
  Atspari oro sąlygoms konstrukcija: sukurta taip, kad atlaikytų dulkes ir drėgmę, todėl tinka fotografuoti lauke įvairiomis oro sąlygomis. Nesuderinamas su fotoaparatais su EF jungtimi: kadangi tai yra RF objektyvas, jis nėra tiesiogiai suderinamas su „Canon“ fotoaparatais su EF laikikliu be adapterio.
  L serijos optika: „Canon“ L serijos dalis, žinoma dėl puikios optikos, vaizdo kokybės ir konstrukcijos kokybės.  
 • Prenumeruok ir laimėk

  bendraukime soc. tinkluose