Sony FE 12-24mm f/2.8 GM

 • Kraunamos nuotraukos
  2665 
  Į krepšelį 

  Šis 12–24 mm pastovios F2.8 kintamojo nuotolio objektyvas yra itin plataus kampo. Novatoriškas dizainas kartu su „Sony“ pažangiais „XD Linear Motors“ užtikrina išskirtinę lengvų objektyvų „G Master“ vaizdo kokybę. Be to, jie pasižymi greitu, tiksliu automatiniu fokusavimu, sklandžiu valdymu ir yra patikimi. Šis universalus objektyvas pasižymi labai plačiu 12 mm žiūros tašku – tai leidžia pabrėžti atstumą ir kurti dinamiškas perspektyvas, kurių nepasiekia žmogaus akis. Praplėskite savo išraiškos horizontus su giliais ir įtraukiančiais vaizdais.  

  3 XA (labai asferiniai) elementai (su didžiausiu kada nors pagamintu) novatoriškame objektyve dera su 1 asferiniu elementu, kad pasiektų pribloškiamą „G Master“ raišką visoje vaizdo srityje. 2 „Super ED“ (labai mažos sklaidos) ir 3 ED stiklo elementai slopina chromatinę aberaciją, o naujoji „Nano AR Coating II“ mažina pliūpsnius ir dvigubinimą, kad vaizdai būtų aiškūs ir ryškūs.  

   12–24 mm kintamojo nuotolio objektyvas su pastovia maks. F2.8 diafragma puikiai tinka naktinei fotografijai, žvaigždėtam dangui ir kitiems prastai apšviestiems objektams fotografuoti netaikant labai mažo užrakto greičio.  Pažangus optinis dizainas su keturiais asferiniais elementais, įskaitant tris XA tipus, ir mechaninis dizainas su originaliais „Sony“ XD linijiniais varikliais – visa tai kompaktiškame, lengvame 12–24 mm F2.8 kintamo nuotolio objektyve. Šis objektyvas puikiai tinka kraštovaizdžių, architektūros ir naktinei fotografijai. Jis suteikia papildomo mobilumo sporto fotografams, fotografuojantiems plačiu kampu. 

  Keturi „XD Linear Motors“, po du kiekvienai fokusavimo grupei, užtikrina greitą ir tikslų automatinį fokusavimą bei sekimą – taip išnaudojamas α fotoaparatų korpusų greičio potencialas. Nauji valdymo algoritmai maksimaliai padidina „XD Linear Motors“ sistemos atsaką ir nepriekaištingai sinchronizuoja fokusavimo grupių veikimą. Be to, šis objektyvas veikia tyliai ir minimaliai vibruoja. 

  Fokusavimo sulaikymo mygtukas, fokusavimo režimo perjungiklis, kintamojo nuotolio žiedas ir kiti valdikliai sukurti ir įstatyti taip, kad juos būtų lengva naudoti. Fotoaparato korpuso meniu nustatymuose fokusavimo sulaikymo mygtukui galima priskirti kitas funkcijas. Priekinio elemento fluoro danga ir dulkėms bei drėgmei atsparus dizainas užtikrina patikimumą sudėtingomis sąlygomis. 

  Gamintojas
  Sony
 •  
  Pagrindiniai parametrai
  Objektyvo tipas: Kintamo židinio nuotolio
  Maksimalus kadro dydis: 35mm FF
  Židinio nuotolis: 12-24 mm
  Stabilizacija: Nėra
  Bajoneto jungtis: Sony FE
   
  Diafragma
  Plačiausia diafragma: f/2.8
  Siauriausia diafragma: f/22
  Diafragmos valdymo žiedas: Nėra
  Diafragmos lapelių kiekis: 9 suapvalinti
   
  Optika
  Elementai: 17
  Grupės: 14
  Specialūs elementai / padengimai: Nano AR II
   
  Fokusavimas
  Matymo kampas: 122° iki 84°
  Minimalus fokusavimas: 0.28 m
  Maksimalus priartinimas: 0.14x
  Autofokusavimas: Yra
  Variklio tipas: Vidinis
  Rankinio ryškumo patikslinimas: Yra
  Fokusavimo metodas: Vidinis
  Atstumo skalė: Nėra
  FG skalė: Nėra
   
  Fiziniai duomenys
  Svoris: 847 g
  Diametras: 98 mm
  Ilgis: 137 mm
  Izoliavimas: Yra
  Spalva: Juoda
  Priartinimo metodas: Išvažiuojantis
  Priartinimo variklis:  
  Priartinimo užrakinimas:  
  Filtro diametras:  
  Blendos modelis:  
  Trikojo laikiklis: Nėra
   
  Kita
  Komplektacija:  
 • mus rasite

  bendraukime soc. tinkluose