Nikon Z 14-24mm f/2.8 S

 • Nikon Z 14-24mm f/2.8 S

  2039 
  2499  Sutaupykite 460 
  Į krepšelį 

   

  Nikon NIKKOR Z 14-24mm f/2.8 S vaizdai yra tiesiog epiški. Trumpiausias, lengviausias ir universaliausias 14–24 mm f / 2,8 nuolatinės diafragmos priartinimas. Optimizuotas kraštovaizdžiams, miesto peizažams, naktiniam dangui, architektūrai, interjerui ir aplinkos portretams. Dėl „Z" tvirtinimo ir naujausios optinės sistemos pranašumų, objektyvas pasižymi išskirtiniu ryškumu ir yra trumpiausias ir lengviausias objektyvas savo kategorijoje. 

  Gamintojas
  Nikon
 • Nikon Z 14-24mm 2.8 S objektyvo panaudojimo galimybės, privalumai ir trūkumai

  OBJEKTYVO PANAUDOJIMO GALIMYBĖS, PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

  Privalumai Trūkumai
  Išskirtinė optinė kokybė: objektyvas užtikrina puikų ryškumą ir minimalius iškraipymus visame priartinimo diapazone. Dydis ir svoris: objektyvas yra gana didelis ir sunkus, todėl gali netikti fotografams, ieškantiems lengvo objektyvo.
  Greita diafragma: su nuolatine maksimalia f/2,8 diafragma puikiai tinka esant prastam apšvietimui ir suteikia gražų fono suliejimą (bokeh). Nėra įmontuoto filtro sriegio: dėl lemputės priekinio elemento objektyvas nepalaiko prisukamų filtrų, todėl reikia naudoti filtrų laikiklius ir specializuotus filtrus.
  Atsparumas oro sąlygoms: objektyvas yra atsparus oro sąlygoms, todėl yra atsparus dulkėms ir drėgmei, todėl galima fotografuoti sudėtingomis sąlygomis. Kaina: Palyginus su kitais plataus kampo priartinimo objektyvais, jis yra gana brangus, tačiau jo veikimas pateisina daugelio fotografų išlaidas.
  Aukšta surinkimo kokybė: pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, objektyvas atrodo tvirtas ir patvarus.  
  Plataus kampo universalumas: siūlo itin platų ir platų židinio nuotolio diapazoną, todėl idealiai tinka kraštovaizdžiui, architektūrai, interjerui ir astrofotografijai.  
  Greitas ir tylus automatinis fokusavimas: turi žingsninį variklį (STM), kad automatinis fokusavimas veiktų greitai, sklandžiai ir tyliai.  
  Minimali chromatinė aberacija: naudojami ED (ypač mažos dispersijos) stiklo elementai, kad sumažintų chromatines aberacijas, užtikrinant aukštą vaizdo kokybę.  
 • Prenumeruok ir laimėk

  bendraukime soc. tinkluose